Dva Tomové aneb skrytá láska 11

5. září 2011 v 16:58 | MK |  Dva Tomové aneb skrytá láska
Dva Tomové aneb skrytá láska 11
Bill:
,,Veděl jsem,že to nepochopíš."Povzdechne si.
,,Promiń,že jsem se tak zarazil,jak dlouho už ho miluješ?"
,,Hodně dlouho Andy v podstatě od 13."
Andreas ještě víc vykulil oči.měl sto chutí se Billa zeptat jestli si něčeho nešlehnul nebo se nezbláznil.Nakonec zvolil variantu slova,která pro takovou situaci byla asi nejvhodnější.
,,No nebudu ti lhát,že je to trochu zvláštní.Zas až tak nezákonné to není,když s tebou Tom neotěhotní,ale je fakt,že by se na vás hodně lidí dívali skrz prsty a nevím jestli by to přijali vaši…"
,,Nejsem typ,kterému záleží na tom co si ostatní myslí.Já vím,že je to špatný Andy.V životě bych to nemohl říct už jen proto že by moje rodina odvrhla.Snažil jsem se z toho dostat,ale nejde to."Povzdechne si.
Andy si unaveně promnul oči.Vůbec nevěděl,jaká slova má volit,aby Billovi neublížil.
,,Poslyš vím,jak ti musí být mizerně.Pomůžu ti se z toho dostat.Budeme chodit na různé akce,poznáš nové lidi a všechno bude dobré,věř mi!"
,,Hmmm…"Odpověděl Bill stručně.Popravdě vůbec nevěřil tomu,že by to vyšlo,protože i když měl pořád co dělat vždycky se našla nějaká chvilka,aby nad Tomem přemýšlel.Takže mohl být unavený sebevíc a stejně si Tomovu tvář vybavil nebo se mu o něm aspoň zdálo."
,,Já vím,že to tady není moc možné,ale budu s tebou trávit co nejvíc času."Mrknul na něj Andy.
,,Děkuju"Upřel k němu vděčný pohled.
Steiner:
Ležel s Tomem po svém boku a poslouchal,jak tiše oddechuje.Přišel mu roztomilý.,,Ech cože!Na co to proboha myslí?"Měl by se vzpamatovat dokud je čas."Jenže z nějakého důvodu mu to šlo čím dál méně.Tom se mu nevědomky dostával pod kůži a Steiner nevěděl,jak z toho vycouvat a když se tyhle pocity v sobě snažil všemožně potlačovat,šlo to čím dál méně.Jenže,jak by to všechno dopadlo,když by s Tomem zůstal a chodili by spolu?Přece nebyl gay nebo dokonce bisexuál to přece nešlo.Musí s tím co nejrychleji přestat a ukončit to.
Opatrně ze sebe Toma setřásl a přešel k oknu.Zbývaly už jen do konce výletu a on se zatím nezmohl na to ukončit to s Kaulitzem.Pohlédl směrem k dredatému chlapci,který ze spaní nesouhlasně mručel.Přešel k němu,sedl si na kraj postele a s povzdechem jej pohladil po tváři.
Kaulitz se malinko zavrtěl a upřel na Steinera ospalý pohled.
,,Co tu vyvádíš lásko?Ty mě pozoruješ,když spím?"Zářivě se na něj usmál.
,,Jistě jsi hrozně hezký."
,,Děkuju.."Hlasitě zívne
,,Radši se pořádně prospi,nebudu tě rušit."Opatrně objal Kaulitze kolem pasu.
,,Jo dobrou"Dredatý chlapec věnoval svému milenci drobnou pusinku na rty a pevně si jej k sobě přitáhl.
,,Dobrou"Oplatí mu Steiner.
O 3 dny později:
Tom Kaulitz:
S Tomem je mi nádherně.Naše společně strávené dny byly krásné.Hodněkrát jsme se pomilovali a já byl čím dál víc zamilovaný.Chtěl jsem s ním trávit co nejvíc času a vlystně jsem trávil.Spokojeně si nahážu trička do kufru a s úsměvem si broukám jednu písničku.Jen tak mimochodem se podívám z okna a co nevidím.Steinera s tou děvkou Filoménou,jak se spolu o něčem baví a ona s ním očividně flirtovala,protože se na něj smála hrála si s vlasy.,,Určitě se snaží být jen slušný."Snažím se sám sebe přesvědčit.Dokud nepohladila po ruce a mě se díky jejímu gestu sevřely ruce v pěst.,,Teď určitě couvne."Pomyslím si,ale místo toho se kní nahnul a něco jí pošeptal do ucha čemuž se ona začala smát.Vypadalo to,že s ní taky flirtuje.Pak se od ní konečně s úsměvem odtáhl a šel zamnou do chatky.Začala jsem rychle dělat,že si balím věci.
,,Nechceš pomoct?"Ozve se zamnou.
,,Ne běž pomoct Filoméně!"Vztekle mu odseknu.
,,Neblázni,nic s ním nemám!"Protočí oči v sloup.
,,Hm venku to tak,ale nevypadalo!"Otočím se k němu čelem a pohlédnu mu do očí.Vypadalo to,jako by v sobě něco dusil a chtěl mi to říct.Nevěděl jestli to chci vědět,ale doufal jsem,že to nebude nic co by mě zlomilo.Radši jsem se neptal a otočil se od něj zpátky k věcem.
,,T-Tome m-musím ti něco říct.."Vydoluje ze sebe.Zatmělo se mi před očima.
,,Co jsi s ní už delší dobu?"Hlas se mi v půlce zlomil.
,,Ale ne,vůbec nejde o ní,i když trochu možná jo.Vsadil jsem se o tebe s Markusem,abych dostal Filoménu.Celý vztah měl být lež." Mohl jsem vnímat,že se mu chvějí rty.Zpomaleně se k němu otočím.Hlava mi to nechtěla vzít.,,A-Ale lež to nebyla j-já t-tě mám opravdu rád."Sklopí pohled.
,,Nenávidím tě!Vypadni!"Vykřiknu a ukážu ke dveřím.Z očí se mi řinuly slzy a já se složil na zem.Ještě jsem stihl popadnout plnou petku hodit jí po něm.Hrozně jsem brečel.,,Jak mi to mohl udělat,chtěl jsem jej jen milovat a ještě,jak se třásl a tvrdl,že mě má rád.Určitě lhal!"Vzlykám dál naštěstí už mám zabaleno.
Bill:
Viděl jsem Steinera,jak rychle opouští chatku jeho a Toma.Vypadal zničeně.Až se trochu vzdálil okamžitě vyrazím za bratrem.
Prudce rozrazím dveře do chatky.Našel jsem brášku zhrouceně sedět na zemi.Brečel.
Pomalu k němu přejdu a kleknu vedle něj.Okamžitě se mi vrhnul kolem krku a brečel mi na rameni.,,Co se stalo bráško?"Opatrně jej hladím.
,,M-Měl si pravdu Billi je to hajzl!"Ještě víc se rozvzlykal a pevněji mě objal.
Na jednu stranu jsem byl rád,že jejich vztah skončil aspoň už se nebudu dívat na to,jak se drží za ruce,mazlí a nebo jak si to rozdávají.Ano jednou jsem je u toho náhodou přistihl.Ten pohled jejich vášnivě propletených těl byl pro mě tak bolestivý,že jsem probrečel dvě noci a Andreas mě utěšoval.Teď jsem však nemohl myslet na sebe.
,,Pšš Tomi to bude dobrý.Najdeš si někoho lepšího,kdo tě bude milovat a ocení tvou jedinečnost.
,,Já nikoho nechci Bille."Popotáhne.
,,Neříkám hned,třeba časem..hmm?"
,,Z toho jen tak nedostanu."Zavrtal mi nos víc do ramene.Což mě donutilo se zachvět.Naštěstí si Tom ničeho nevšiml.Nenáviděl jsem Steinera,že mu tak ublížil.
,,Musíš se sebrat Tomi nebo pro nás za chvíli přijde učitelka.Doma to spolu probereme hm?"Podám mu kapesník,aby si utřel nos.Já mu zatím utírám slzy,když už vypadal trochu k světu.Pomůžu mu vstát a společně jdeme k autobusu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill