Dva Tomové aneb skrytá láska 5

5. září 2011 v 16:53 | MK |  Dva Tomové aneb skrytá láska
Dva Tomové aneb skrytá láska 5
Tak tady je další dílek.Doufám,že bude trochu ke čtení,i když to mám celkem promyšleno pořád sem nevěděla, jak to sepsat.Nakonec z toho vyšlo tohle


"Ehm Ehm," ozvalo se nad nimi. Oba Tomové od sebe prudce odskočili.Za nimi stál s rukama v bok a tvářil se, jako bůh pomsty. "Jé Bille, kde se tu bereš?" Nahodil Steiner milý tón hlasu, i když jej ten Billův vpád značně rozčílil. "Přišel jsem říct bráchovi, že je ho potřeba v jídelně. Má službu". Tom se dost neochotně zvedl. Vůbec se mu od Steinera nechtělo a v duchu proklínal Billa za to, že do toho tak zasáhl. Teď tu mohl klidně sedět a líbat se se svým dlouholetým idolem. "Tome uvidíme se na diskotéce," mrknul směrem ke Steinerovi a v doprovodu Billa šel na službu do jídelny. Bill celou dobu pozoroval svého bratra, jak se k dané situaci vyjádří, ale Tom mlčel a tak Bill začal sám: "Tome co to mělo být na těch schodech?" "A co mělo být na schodech?" Dělal Tom hloupého. "Nedělej,že nevíš málem jste se políbili."

"Aha ty myslíš to.To nic nebylo, jen jsem v tu chvíli nevěděl co dělám, ta jeho přítomnost mě zmátla." "Aha tak to by sis měl dát větší pozor na činy." "Co ti zase je?Jsi v poslední době divný Bille." "Prostě jen nerad vidím, že si se Steinerem" "Proč? To proto,že je s Markusem?" "To taky, nechává se jím dost ovlivňovat." Tom protočil očima. "Bille umím se o sebe postarat a i kdyby v tom, že se semnou začal bavit měl prsty Markus budu se trápit já ne ty." "To ano, ale jsi můj brácha a já tě mám rád a nechci, aby ses trápil." "Věř, že nebudu," poplácal ho Tom s úsměvem po zádech a vešel do jídelny. Bill si jen povzdechl: "Proč si tak hrozně naivní Tome?" Černovlasý chlapec se vydal k zadnímu hřišti, kde Filoména a její kamarádky hrály volejbal. Díval se na průběh zápasu, ale jeho myšlenky stále poletovaly u jeho bratra. Věděl, že ta scéna, kterou viděl bude dřív nebo později dotažená do konce a že Toma neuhlídá. Na tu diskotéku se mu vůbec nechtělo, ale musel tam jít, aby se aspoň pokusil Toma uchránit před tím, čeho se nejvíc obával, že má Steiner v plánu.
"Bille??" Filoména mu zamávala rukou před obličejem. "A-Ano?" "Chystáš se dnes na disko?" "Ano proč?" "Já jen, jestli je tvůj brácha volný k doprovodu?" "To nevím myslím,že jde se svým novým kamarádem." "Aha ty Bille nežárlíš trošku na Steinera? V poslední době jste spolu s Tomem dost málo," zachichotala se. "Ne nežárlím je dobré, že má kamaráda se kterým si tak rozumí." "Mě to popravdě docela štve, tvůj brácha mně vůbec nebere na vědomí".Bill měl sto chutí jí odseknout proč by takovou slepici měl brát na vědomí, ale ovládl se: "No víš pro bráchu jsou teď důležitější kamarádi." "Aha a až ho tohle období přejde dáš prosím vědět?" "Ano," hlesl naštvaně Bill. "Díky Bille, si strašně hodný a až budeš někdy potřebovat poradit nebo pomoct tak přijď." "Hm dobře". Popravdě ty bys mi nedokázala pomoct už vůbec, když to nedokáže ani máma, ani Andy a Tom už vůbec. No jo, Tom. Ta diskotéka, měl bych se připravit.
Bill vyběhl směrem do své chatky. Musel se připravit, protože do začátku diskotéky zbývala už jen hodina a čtvrt. Mezitím Tom doumýval špinavé nádobí v jídelně a šel se také připravit. Na Steinera narazil hned v chatce. Právě si oblékal čisté tričko s nějakým americkým logem. Tom chvíli sledoval jeho dokonale opálenou pokožku. Steiner na sobě cítil Tomův pohled a s úsměvem se k němu otočil. "J-Já už si nachystaný?" Vypravil ze sebe Tom. "Ano,ale víš pořád nevím jestli tam jít. Co bys řekl tomu, kdybychom zůstali tady a popovídali si, mohl bych ti ukázat nějakou hudbu, kterou poslouchám." Tom samozřejmě nadšeně souhlasil. Zatímco se Steiner přehraboval v batohu se Tom usadil k němu na postel. Konečně Steiner našel co hledal. Nové CD Samyho Deluxe. "Jé ty taky posloucháš Samého!"
"No jasně, je nejlepší, bohužel jsem nikdy nemohl na jeho koncert. Vždycky mi do toho něco vlezlo. Někdy bych si na něj rád s někým zašel. "To já byl na jeho koncertě. Je to docela odvaz, ale musel jsem bez Billa, ten by to tam nevydržel ani pět minut, nenávidí hip-hop víš?" "A s kým si tam vlastně byl?" "No sám." "To musela být nuda. Proč s tebou nešla nějaká pěkná holka?Třeba Filoména?"
"Filoména ta mě vůbec nezajímá. Není vůbec můj typ." "Vždyť si s ní randil a navíc ta holka je do tebe blázen." "Hm myslíš? Řekl bych, že je blázen spíš do tebe." "A nebo do nás obou," zasmál se Steiner. "Můžu se na něco zeptat Steinere?" "Jasně ptej se." "Líbí se ti Filoména?" "Tome vidím asi stejně, jako ty Filoména, že nemá charakter. Pro mě je u holky důležité, aby nebyla bezcharakterní." "Máš zajímavý názor. To mě na tom ani nesejde, zvlášť ne u holek." Tom se kousl do rtu. Snad to nevyznělo tak, jak si myslel, že to zní. "Co tím chceš říct?" Tom nevěděl, jak z toho vybruslit a nakonec ze sebe vypravil: "Pro mě je důležitější, aby si od našeho prvního setkání nic neslibovala a aby byla hezká." "A jaký je tvůj ideál krásy?" "Nemám ideál, protože hezky může vypadat bruneta, blondýna i tmavovláska."
"Hm…. takže pro tebe žádný vážný vztah neexistuje?" "Ale existuje, ale víš já miluju jen jednoho člověka, ale nevím jestli on to cítí stejně." Zadíval se Steinerovi do očí. Teď nebo nikdy pomyslel si Steiner, nahnul se nad Toma a spojil jejich rty v prvním krásném polibku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill