Dva Tomové aneb skrytá láska 6

5. září 2011 v 16:54 | MK |  Dva Tomové aneb skrytá láska
Dva Tomové aneb skrytá láska 6
Popravdě tenhle díl vůbec nebyl v plánu, ale je speciálně pro ty kteří tuhle ff čtou, ale dlouho se nedočkali dílu. Ale varování, nejvíce zde vede povídka Náš strom, takže u ostatních povídek bude asi pauza, protože bych to všechno nestíhala a pletlo by se mi to dohromady.


Tom nedokázal uvěřit tomu, že líbá Steinerovi rty. Hlava se mu točila a v břiše ho šimralo miliony motýlků a jen velice nerad se musel odtáhnout kvůli nedostatku kyslíku.
"J-Já Steinere." Steiner jej přerušil ukazováčkem, který něžně položil na jeho rty.
"Pojď ať máme trochu soukromí," vzal jej za ruku a vedl jej do chatky. Uvnitř si sedl na svou postel a Toma si stáhl na klín a najednou nevěděl, jak dál. Jeho nezkušenost se právě projevila.
"J-Já Tome to ještě nikdy ne to." Nervózně si skousl ret. Cítil, že začíná pomalu rudnout a nevěděl kam s očima. Všechna odhodlanost jej přešla stejně tak rychle, jako se objevila.
Teď se mi určitě vysmějepomyslel si Steiner a pohlédl Tomovi do očí, ve kterých nebyla ani známka výsměchu.
Toma to naopak potěšilo, že právě on bude první komu dá Steiner to nejcennější co má.
"Poslyš tohle mě, ale vůbec nevadí. Důležité je pro mě jen to, že tě miluju."
Steiner sebou po slově miluju malinko škubnul, tohle nečekal.
"J-Jak dlouho mě miluješ?" "Od té doby po té naší hádce, jak sis myslel,že jsem o tobě roznesl, že si teplej." Steinera to překvapilo a najednou nevěděl jestli to má udělat nebo ne. Nemyslel si, že sbalit Toma bude tak snadné a už vůbec si nemyslel, že jej miluje. V hlavě se mu však v té chvíli objevil Markus se svým výsměšným pohledem a byl rozhodnut, že to co začal dotáhne do konce.
"Taky tě miluju Tome Kaulitz," pohlédl na něj a doufal, že je v jeho pohledu je dostatečné množství lásky. Asi to zabralo ,protože v té chvíli ucítil na rtech opět Tomovi rty, které ho něžně líbaly. Tiše vydechl.
Byl to zvláštní pocit líbat svého , ještě do nedávného nepřítele. Tom rty pomalu přesouval ke krku a ušnímu lalůčku. Něžně laskal ten kousek, na pohled citlivé, pokožky.
"Už dlouho jsem tě chtěl takhle líbat," zajel mu oběma rukama pod tričko "a takhle se tě dotýkat."
Dokončil svoje tichá slova a přetáhl Steinerovi tričko přes hlavu. Zasypával jeho hruď něžnými polibky a chystal se prozkoumat co se ukrývá v teď už těsných džínách. Avšak zastavily jej Steinerovy ruce.
Domluva zněla jasně. Má přefiknout Kaulitze on a ne Kaulitz jeho. Opatrně z něj sundal tričko a položil jej na postel. Začal Tomovi oplácet veškeré něžnosti, které od něj už trošku odkoukal a vypadalo to ,že se mu to celkem daří a po pár přírazech na Tomovi boky zaznamenal celkem slušnou bouli v jeho kalhotech, přes kterou přejel rukou.
Tom hlasitě zasténal a vystrčil boky směrem k jeho ruce. Steiner se pro sebe usmál. Stáhnul sobě i Tomovi kalhoty i s boxerkama.
Usadil se na Tomova stehna a jel pánví výš, když už byl skoro u cíle, nadzvedl se na rukách a letmo se svým přirozením otřel o Tomovo. Tomu se v té chvíli vzrušením zatmělo před očima. Už nebylo co protahovat.
"Vezmi si mě prosím, už to nevydržím." "Jsi si jistý? Nemám se ti raději odevzdat já?" Steiner by do toho určitě nešel, ale použil tuhle větu ,aby mu Kaulitz důvěřoval.
"Ne chci, aby jsi to udělal ty, nechci aby si první sex prožil v bolestech a taky byl to vždycky můj sen milovat se s tebou."
"Tak dobře," nadechl se a opatrně přilehl na Toma, který roztáhl nohy, aby měl do něj snadnější přístup. Tom nebyl vůbec nervózní vypadalo to opravdu, že po tomhle vždycky toužil. Takže, když do něj Steiner vstoupil místo bolesti se jeho tělem rozlila slast.
"V pořádku?"
"Dělej," zněla odpověď což bylo dostatečným ujištěním o tom, že to není bolestivé. Steiner přirazil poprvé, po druhé a když se dostatečně ujistil, že je vše v pořádku vůbec se v přirážení nekrotil. S posledním přírazem oba vyčerpaně dopadli do peřin. Tom se stulil Steinerovi na hruď a okamžitě s úsměvem usnul. Steiner,i když byl dost vyčerpaný, nemohl usnout. A tak vytáhl z pohozených kalhot svůj mobil a napsal stručnou sms Markusovi. "Dostal jsem ho". Odeslal zprávu. Pocítil menší osten vyčítek svědomí a také nevěděl co zítra Kaulitzovi po tom co mu vyznal lásku řekne. I když se mi pokusil přebrat holku je mi ho líto pomyslel si a s tím usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill