Dva Tomové aneb skrytá láska 7

5. září 2011 v 16:55 | MK |  Dva Tomové aneb skrytá láska
Dva Tomové aneb skrytá láska 7
Tak sedmý díl Dvou Tomů. Musím říct, že atmosféra v této povídce houstne. Taky mám menší výčitky z toho, že jsem včera neměla čas sem něco hodit. Tak Tessy si jediná čtenářka této ff tak si ji užij, díl je speciálně pro tebe


Jako první se vzbudil Steiner. Opatrně ze sebe Toma setřásl. Tom ze spaní nesouhlasně zamručel a přetočil se zády ke Steinerovi. Steiner mezitím posbíral svoje věci a hodil je do tašky se špinavým prádlem. Ze skříně si vytáhl nějaké oblečení a šel se projít kolem tábora. Potřeboval si pročistit hlavu. Věděl, že bude pro něj velmi těžké Tomovi říct, že to všechno byla jen sázka z Markusem. Pořád nevěděl jestli normálně jít za ním a chladně mu do očí říct:
"Byla to jen sázka, promiň neber to vážně." Tohle se mu zdálo příliš kruté. Sakra proč mě miluješ Kaulitzi? Tím sis to všechno jen zkomplikoval.
V hlavě mu pořád vířila Tomova slova Miluju tě. A pak se v představě objevila i jeho vlastní slova, u kterých měl za to, že nezněla ani z části tak upřímně, jako Tomova. Avšak Tom to v tu chvíli nepoznal. Byl zaslepený láskou.
Steiner nepřítomně ryl špičkou boty do písku. Ve svém zamyšlení si nevšiml, že došel na zadní táborové hřiště. Když si to uvědomil rozhodl se zde na chvíli zdržet. Usadil se na místě, kde předtím seděl Bill a nepřítomně koukal do dálky. Z toku jeho myšlenek ho vyrušilo až slabé zakašlání po jeho pravici. Byl to Markus. Široce se na Steinera usmíval a podával mu svojí láhev coca-coly.
"Co tu tak sedíš. Měl bys slavit, zbavil ses panictví, sázku si vyhrál, Kaulitzovi ses pomstil, tak bys měl oslavovat."
"Nechci slavit. Ještě není konec, včera jsem mu nestihl říct, že to byla sázka."
"A proč si mu to hned neřekl?" Zaklepal si Markus na čelo.
"Vždyť hned usnul, jak zabitý a navíc...nevím jak mu to mám říct." Markus znuděně protočil oči. Občas mu Steiner připadal, jako nějaká přecitlivělá holka.
"Kámo, občas si říkám jestli jsi neměl být holka. Copak je takový problém jít za ním a říct mu:"Kaulitz neber to vážně byla to jen sázka." Steiner vykulil oči.
"To myslíš vážně? Vždyť by ho to porazilo. On mi včera řekl, že mě miluje."
"Milu-cože?" Markusovi začaly cukat koutky a po chvíli se neudržel a začal se svíjet na zemi smíchy.
"Hej to myslíš vážně Kaulitz tě miluje. Ježiš největší děvkař na škole se zamiloval do kluka hahaha. Já vždycky věděl, že on a jeho brácha jsou divní, ale myslel jsem, že teplej je akorát Bill."
"Hele nesměj se a radši mi poraď."
"Ok už jsem v klidu. No tak když tě miluje tak to je menší komplikace. Pravděpodobně když mu to řekneš bude tě nenávidět a možná mezi vámi bude menší konflikt, no menší nebudu ti lhát bude to pořádný konflikt a možná ti vyškrábe oči. No, ale abych se moc nevykecával poradím ti strategii pro takové citlivky, jako jsi ty. Takže nejlepší řešení bude, když si ho prostě nebudeš všímat a budeš se mu vyhýbat. Tím mu snad dojde, že to pro tebe nic neznamenalo."
"Ty já nevím zdá se mi to snad ještě krutější než ta první možnost." "Tak víš ty co udělej co uznáš za vhodné ty a poraď si sám. Jo a Steinere dnes večer je párty na tvou počest u nás na chatce tak přijď bude tam i Filoména." S tím se otočil a pomalu odcházel.
Steiner si povzdechl zvedl se ze země a vydal se zpět do chatky. Neměl vůbec promyšlené, jak se bude k Tomovi chovat. Nakonec si řekl, že nejrozumnější řešení je nechat Toma při tom, že spolu jakože chodí. V chatce už na něj Tom netrpělivě čekal a s úsměvem k němu natahoval ruce. Steiner se nechal stáhnout k němu do náruče a útrpně poslouchal ta něžná slůvka, která mu Tom špital do ucha.
"Miluje tě strašně moc," šeptal mu tiše do ucha a něžně jej pusinkoval na tvář a na krk.
"Já tebe taky," šeptl Steiner a spojil jejich rty v polibek.


Bill:
Bill se mezitím líčil umývárně. Už od rána měl divný pocit, že něco není tak, jak by on chtěl. Cítil se podivně a věděl, že to má co dočinění s jeho bratrem.
"Au," zavyl bolestně. Málem si vypíchl oko. Tužku hodil zpátky do taštičky. Bylo to zbytečné, nedokázal se soustředit. Jeho myšlenky stále utíkaly k Tomovi a proto se pro svůj klid rozhodl, že jej půjde zkontrolovat. Ještě jednou se prohlédl v zrcadle a rychlou chůzí si to nakračoval k chatce svého bratra. Opatrně zaklepal a čekal na odezvu. Nic se neozvalo.
Bill se uklidňoval, že třeba Tom ještě spí, ale něco mu říkalo, že není něco tak, jak by chtěl a že by měl rozrazit dveře. A tak se nerozmýšlel a prudce otevřel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill