Dva Tomové aneb skrytá láska 9

5. září 2011 v 16:56 | MK |  Dva Tomové aneb skrytá láska
Dva Tomové aneb skrytá láska 9
Devátý díl je tu .

U kluků na chatce:
Přesně v domluvenou hodinu, čekal Steiner před chatkou svých kamarádů z party. Hned po prvním zaklepání mu bylo ihned otevřeno a Dan ho netrpělivě vtáhl do chatky.
"Co tak netrpělivě?"
"Jde o Kaulitze. Posaď se," vybídl ho Dan, sám se usadil na své posteli a čekal až začne mluvit Markus, který se líně vyhoupl z pololeže do sedu, zhluboka se napil vodky vedle postele a pak spustil:
"Jde o to, že to s Kaulitzem moc protahuješ samozřejmě. Ano řekl jsem ti, že to nechám na tobě, ale chci aby sis pohnul a nešetřil ho."
"A můžeš mi říct, jak to mám asi tak udělat?"
"Tak na něj přestaň brát konečně ohledy a zbav se ho tím, že mu to řekneš."
"Markusi ty vůbec nevíš, jaká je to ve skutečnosti citlivka zničilo by jej to." Markus znechuceně protočil oči. Nesnášel když někdo měl takové řeči o tom, že někdo by se měl šetřit protože je citlivý. On nic takového neznal. Láska a něha, to byly dvě věci co mu přišli spíš pro smích.
"Hele Steinere, přestaň být taková cíťa a buď aspoň jednou v životě tvrdý. Takovou citlivku jako si ty jsem už dlouho neviděl nebo snad chceš, aby tě tvoje vysněná měla za teplouše?"
"Ne to nechci, dneska se ho zbavím."
"Fajn, tak to je všechno můžeš jít." Steiner se zvedl a vyšel z chatky.
Vlastně čekal podobný druh rozhovoru, ale doufal, že se mýlí. Jak se ho má sakra zbavit, když jej Kaulitz tak moc miluje? Zamyšleně vstoupil do své chatky, kde už jej uvítal rozzářený Tom. Políbil jej na rty. Steiner jej začal opatrně líbat na krku a na ušním lalůčku, skoro jako by se mu omlouval za to co musí dnes udělat. Tom pod jeho polibky vrněl jako koťátko.
"Hm chci tě," zamručel mu Tom do ucha a natiskl se na něj. Steiner si ho vyhoupl a v náručí si jej odnesl do postele. Na tom všem bylo asi nejhorší, že Steiner začal mít Toma rád, dokonce moc rád a mazlení s ním, jak po chvilce zjistil, mu ani za mák nevadilo. Ale pokud nechtěl být za teplouše, což nechtěl, nemohl si připustit žádné velké city.
"Dnes si trošku zdřevěnělý Tome," prohodil jen tak mimochodem, když na Steinerově tváři pohrával stále nepřítomný výraz.
"Eh, ale ne jen trošku přemýšlím."
"Tak nepřemýšlej škodí to zdraví," vyprskl Tom smíchy a plácl Steinera přes zadek.
"Hej mlátit mě po zadku nebudeš," začal Toma lechtat a ten smál jako šílený a snažil se jej všemožně odstrčit, ale bezvýsledně a tak se dál svíjel, slzy mu smíchem tekly po tváři.
"Dost už nemůžu." Steiner jako na povel přestal a místo toho si k sobě Toma přitulil. V takových chvílích mu bylo hezky, téměř vždy zapomněl i na sázku a na to, že mu tohle hezké dnes skončí a Tom jej bude nenávidět a možná se mu i pomstí, čemuž by se vůbec nedivil.

Bill
Bill se zničeně vrátil do tábora. Měl roztrhané džíny, tričko měl špinavé od hlíny a od krve z poškrábaného krku. Všichni se za ním udiveně otáčeli, ale jemu to bylo jedno. Okamžitě si zalezl do chatky, kde vytáhl svojí tajnou zásobu cigaret Marlboro a jeden zapalovač a vydal se za chatku. Učitelka je nikdy nesměla vidět kouřit to by bylo zle a tak všichni chodili za chatky. Bill zapálil jednu a požitkářsky z ní potáhl. Jeho tělem se rozlil povědomý klid, který mu sice vydržel jen krátce, ale aspoň něco. Bill se opřel o plot za sebou a v mysli mu opět vyplul obrázek Toma a Steinera. V krku začal pociťovat opět knedlík a tak své tělo odměnil dalším silným potáhnutím z cigarety. Jakmile vykouřil celou cigaretu váhal jestli si má zapálit další. Nakonec tuhle myšlenku zahnal a vydal se zpět do chatky.

Večer:
Diskotéka byla v plném proudu, kolem nahlas vyhrávala hudba, někteří tancovali jiní hledali svoje tajné idoly. Opodál stála i Filoména a čekala až uvidí svého Steinera a brzy se dočkala, ale co to? Po jeho boku si kráčel Tom Kaulitz a usmíval se šťastně na všechny strany. Zdálo se jí to a nebo se Tom sem tam kouknul na Steinera zamilovaně. Rozhodla se, že to půjde zjistit. Vydala se k nim, nahodila sexy usměv a co nejvíc se vyprsila. Za chvíli stála naproti nim a vyzývavě koukala na Steinera.
"Ahoj, nechtěl by sis zatancovat?" Steiner se po očku podíval na Toma, co na to říká.Tom namísto odpovědi chytnul Steinera za rameno a se slovy:"Dáváme si pánskou jízdu" si jej odtáhl k baru. Filoména jen nechápavě stála a koukala se za nimi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill