Náš strom 7

5. září 2011 v 17:13 | MK |  Náš strom
Náš strom 7
Další díl.Vím, že jsem udělala menší spisovatelskou chybku s tou pusou mezi Billem a Tomem, ale v té chvíli mě to jaksi napadlo a pak už jsem to nechtěla měnit. Doufám, že jsem to tou blbou chybou nepokazila, tak příjemné počtení.

"Tome proč si se mě zastal? Já…nikdy dřív si to neudělal, vím, že jsme se usmířili, ale jsou to přece tví přátelé nebo ne?" Tom se pro sebe zasmál. Ta otázka zněla tak krásně naivně.
"Jsi přece můj bratr a taky, říkal jsem ti, že i když jsem na tebe žárlil v hloubi duše jsem tě měl rád."
"Já vím, ale nikdy ses mě nezastal je to trochu nezvyk, ale díky za to." "Za málo," usmál se na něj a otočil se směrem k oknu, kde ubíhala, mu tolik známá, krajina.
Tom věděl, že už nemusí počítat s cigaretovými dýchánky v Davidově partě a popravdě byl i rád. Na cigarety si pomalu začal zvykat a v poslední době, když nevykouřil aspoň jednu denně, byl nervózní.
Bill se mezitím ohlížel směrem k Nickovi, který nepřítomně hleděl z okna a všemožně se snažil vyhýbat Billovým očím. Když autobus konečně dorazil, Nick byl jeden z těch, kdo vystoupil jako první .Bill však čekal na Nickovu reakci, okamžitě ho dohnal a otočil ho čelem k sobě:
"Proč přede mnou utíkáš?" Zeptal se a z příma pohlédl svému nejlepšímu příteli do očí.
"Neutíkám jen nechci stát mezi tebou a tvým bratrem, kvůli kterému si byl ještě nedávno úplně na dně."
"Já vím, ale nemůžu se s Tomem pořád hádat, je to moje dvojče a já vždycky chtěl, aby to mezi námi bylo tak jak má." Nick se rozesmál ta Billova šílená naivita pomyslel si. "Mezi vámi by to nikdy nebylo jak má a nikdy nebude. Jestli ti to nedošlo, tak tvůj bratr bude žárlit pořád, protože ty budeš vždycky pro všechny ten lepší."
"Nicku, nikdy jsem nebyl lepší a nikdy jsem ani nestál o to být lepší než Tom." Bill dramaticky rozhodil rukama. Sice tušil, že s Nickem to bude složité, ale nemyslel si, že až tak moc.
"Ano, proto si tě ostatní váží. Nestojíš o to být lepší v tomhle se lišíte."
"Ano v tomhle ano, ale jinak jsme skoro stejní, prosím tě zkus ho vzít mezi nás. Tom není špatný."
"Najednou není špatný. Není to tak dlouho co si kvůli němu brečel u mě doma, že tě Dan zmlátil a on se tě ani nezastal a ty teď o něm řekneš že není špatný a že by jsme ho měli vzít mezi sebe?"
"Dobře ublížil mi uznávám, ale já ho mám i přesto rád." Nick chvíli mlčel, chtěl ustoupit nerad se s Billem hádal na to ho měl moc rád, ale tohle jej vždy dokázalo rozpálit do běla, že Bill si klidně odpouští těm, kteří mu ublížili. Nakonec na to jen řekl:
"Nehodlám se s Tomem kamarádit a už vůbec ho nechci přijmout mezi nás, takže Bille až dostaneš rozum zavolej." S tím se otočil a pomalu odcházel. Bill se za ním smutně díval. Jeho srdce právě dostalo první kopanec. Cítil, že se mu špatně dýchá a v krku měl knedlík.
Na rameni ucítil letmý dotek a vzápětí ho chytl Tom kolem ramen. Tom cítil, že je Billovi mizerně, poprvé v životě cítil ono propojení mezi dvojčaty, které bylo dlouhou dobu pohřbeno v žárlivosti a hádkách.
"Pojď už musíme jít." Společně se chytli kolem ramen a odcházeli směrem ke škole.

První hodina byla matematika. Což většina lidí ve třídě nemusela, nejen proto, že polovina lidí plavala, ale i proto, že učitelka matematiky je vždycky nějak nemile překvapila a ani dnešek nebyl vyjímka.
"Tak třído dnes budu zkoušet," oznámila a sladce se do třídy usmála. To bylo přesně její vystupování, sladké a každému protivné.
"Takže co třeba Bill Kaulitz?" Bill, který si zrovna čmáral na svojí povídku sebou poplašeně cuknul. Nesnášel matematiku a vždycky se modlil, aby ho učitelka nevyvolala, bohužel dnes nebyl nejlepší nápad dělat si návrh.
"Tak k tabuli." Učitelka věděla moc dobře, že Bill látku nebude umět a už těšila, jak ho hezky podusí. Bill tedy se srdcem až v krku a žákovskou vyrazil k učitelskému stolu.
"Tak Bille, vezmi učebnici a opiš mi příklad ze strany 33 cvičení 3d)." Bill nalistoval příslušnou stránku a když pohlédl na příklad dopředu, tak věděl, že tohle nemá šanci spočítat.
Zatímco Bill si lámal hlavu nad příkladem, Dan přemýšlel, jak by se pomstil Tomovi za tu ránu, kterou mu uštědřil. Najednou mu bleskla hlavou myšlenka na Mel .Přece se nemohl Tom tak brzo odmilovat zkusím se domluvit s Mel a Kaulitz zažije takové ponížení, jako snad ještě nikdy. Spokojeně se usmál a sledoval, jak učitelka po chvíli spokojená, posadila Billa se známkou pět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill