Bad girl 4

28. října 2011 v 17:02 | mk |  Bad girl I ř.
Bad girl 4
Po vyučování hned letí Sabina Tomovi pomoct s nářadím.Čekám co jí na to řekne.Doufám,že jí nějak dobře setře,ale místo toho vykouzlí na tváři okouzlující úsměv.
,,To víš,že mi můžeš pomoct.Můžeš mi vzít tady ty šroubováky.Povím ti,kam je máš dát."Kouknu na něj s otazníkem v očích.Jen se šibalsky usměje a jakoby omylem zavadí rukou o ruku Sabiny.
,,Proč tohle dělá?"Zeptá se mě Len.
,,To se ptáš té pravé.Já moc s klukama zkušenosti nemám.No tedy ano chodila jsem s jedním,ale ten se o mě vsadil a pak mi řekl,že jsem divná."Odpovím klidně.
,,A co jsi tehdy dělala?"
,,Poslala jsem ho někam a nechala jsem ho být.Je fakt,že jsem to trochu obrečela."Přiznám popravdě.,,Ale bavme se o něčem jiném.
Len si trochu povzdechne.Mám z té holky pocit,že je do Toma snad zamilovaná.
,,Já nechápu to jeho chování.Nejdřív dělá jakože má zájem,ale potom zase se usmívá i na jiné holky.Nevím co si o tom mám myslet."Pokrčí Len rameny.
,,No však uvidíš.Já si s ním nějak zkusím promluvit."
Tom:
Vrazím Sabině do ruky šroubováky.Musím uznat,že Sabin je docela kus,i když pochybuji,že zrovna ona semnou má něco společného.Spřízněné duše se hledají dost špatně.
Jak dlouho už vlastně nemám stálou přítelkyni?Rok nebo víc?Od jisté doby jsem lásku přestal hledat.
,,Dej to tam na tu skříň prosím!"Odpovím jí bez zájmu.
,,A bude nějaká odměna?"Zamrká na mě svůdně.
,,Děkuju!"Poděkuji rychle.
Sabin si jen odfrkne a uraženě se odpochoduje zpátky do třídy.Zase bude všem vykládat,jak jsem jí přefiknul,ostatně jako všechny…
Je mi tu docela smutno.Blbý,že mě Bill nemůže proměnit.Začínám si zvykat na samotu,která mne obklopuje,avšak toužím potom mít tu někoho u sebe s kým bych si mohl povídat a smát se s ním.Setřu z okna trochu prachu a kouknu ven.Na zem se pomalu začínají snášet listy.Nikdy jsem se o to nějak nestaral,ale občas má každý slabé chvilky.Na mysl mi padá i ta zvláštní dívka,která mi nevěnovala ani jediný pohled.Vidívám jí občas,ale všimnul jsem si jí až teď ve třídě.Připadala mi zvláštní hned na první pohled.,,Hmm divné."
Vicky:
Sabina se vrátila do třídy a samozřejmě začala barvitě vyprávět o tom co s Tomem všechno dělali a nedělali.
,,Bože to je trapka."Povídám nahlas Len,abych jí povzbudila,protože vidím,že se na ní snáší ponurá nálada.Sice tomu asi úplně nevěřila,ale slyšet takovéhle věci dost bolí,to jsem sní musela souhlasit.
,,To jo."Usměje se lehce.
Pak jsme měli ještě několik hodin a já tak jakoby mimochodem projížděla naší učebnici do Obrany a vůbec nic v ní nechápala.
,,Ty Len prosímtě.Co znamená tady tohle?"Optám se kamarádky a ukážu jí jeden odstavec v knize,který jsem vůbec nechápal.Byl to návoh na nějaký chvat,ale napsané to bylo tak blbě,že nebylo možno rozluštit.Co tím chtěl básník říct.
,,Nevím,ale můžeš se na to zeptat Bill při obědě."
,,Blázníš?"Vykulím oči.
,,Je nejlepší ze všech na škole.Reprezentuje naší školu.Ve dvojici bojoval s Jess,ale ta teď bojuje s Rickem a Bill je na to sám a chtějí nám ho vyhodit."
,,Ježiši!No,ale to budu potřebovat,protože to fakt nechápu."
,,Jasně no.!Ty Vicky,jak je to vlastně s tvojí rodinou?"
Zarazím se.Nerada mluvím o své rodině.Nenáviděla jsem je všechny.Mámu za to,že nebyla schopná tátu opustit,i když jí ničil život a tátu za to,že nám ty životy ničí.Pořád si vzpomínám na ten osudný den,kdy jsem přišla později ze školy.
**********************flashback****************************************
Už ve škole jsem cítila divný pocit.Takový stísněný a proto jsem spěchala domů a modlila se,aby vše bylo v pořádku.Pomalu otevřu dveře.Doma byl hrozný nepořádek.Rozbité zrcadlo,rozházené kabáty a já věděla,že je zle.Co nejrychleji běžím do kuchyně,kde v koutku seděla mamka a brečela.Z nosu jí tekla krev,měla natržený ret a modřiny kam se člověk jen podíval.Klesnu před ní na podlahu a málem se při pohledu na ní rozbrečím taky.
,,Mami!"Natáhnu k ní ruku,ale máma ucukne.
,,Jdi raději za sestrou.Potřebuje tě víc."Odpoví tence.
Zvednu se a utíkám za svojí mladší sestrou.Ta se krčila pod stolem.Na nic se nerozmýšlím a vytáhnu jí z pod stolu a sevřu jí v náručí.
,,Au Vick."Vytrysknou jí slzy do očí,kdy jí stisknu.Vyděšeně se od ní odtáhnu a vyhrnu jí triko.Na jejím břiše se táhly ohromné šrámy a mě v té chvíli vytryskly slzy do očí.
,,Bože!"Stačím pouze vydechnout.
***********************konec flashbacku*****************************
S tátem to šlo z kopce od doby co ztratil práci.Začal hrozně pít a máma ho opustila jen jednou,ale potom jí začal přemlouvat ať se k němu vrátí a ona to udělala i přesto všechno,proto jsem byla ráda,že nejsem doma.
,,Nechci mluvit o své rodině!Jediný co ti můžu říct,že mám skvělou sestru,otce a matku."Odpovím klidně.
,,Dobře."
,,Promiň nerada o tom mluvím."Zakroutím rychle hlavou.
,,To je dobrý já to chápu."
Do konce vyučování jsme mluvili o Lenine rodině.Měla dvě o hodně starší sestry.Jedna od ní byla o 17 let a druhá o 15.Její rodiče byli tudíž starší než bývají rodiče jejich vrstevníků.Pověděla mi dokonce,že jí v den 15 narozenin proměnili rodiče v upíra.Celý její život se zdál tak nějak normální.Já jí potom po dlouhém rozmýšlení řekla svůj příběh.
Musím uznat,že si s Len skvěle rozumím,i když je trochu méně živá a výřečná než já.Taky je trochu stydlín,ale možná to jí dělalo tak originální,i když si o ní asi lidé mysleli,že je namyšlená,protože,jak jsem si všimla,když holky ve třídě halekaly ,ona si hleděla svého.Prostě typický introvert, člověk kterého musíte poznat a já věděla,že možná v ní najdu konečně kamarádku.
Pak jsme ještě řešily naše záliby.Já se jí svěřila se svojí láskou k psaní textů a ona zase mě s tím,že píše povídky.
A jak jsem tak s ní mluvila.Přemýšlela jsem,jak bych mohla Billa nejlépe oslovit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 miss VeЯůů~ miss VeЯůů~ | Web | 28. října 2011 v 17:11 | Reagovat

no,taky si myslim :D
no přesně..Mam taky radši Tesco nebo Kaufland,ale tak aspoň mněco :)
pěkný :)

2 Nica Nica | Web | 28. října 2011 v 17:33 | Reagovat

yea, už vidím Toma se šroubovákama :D :D a navíc mě strašně zajímá, jak Vicky osloví Billa! :))

3 Kejtly_* Kejtly_* | 28. října 2011 v 17:57 | Reagovat

Hehe :) :-D

4 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 28. října 2011 v 18:03 | Reagovat

Ahojky, právě začalo 1. kolo soutěže TH Aliens: http://mywordabout.blog.cz/1110/th-aliens-1-kolo :-)

5 mk mk | 28. října 2011 v 19:09 | Reagovat

[4]: jj děkuju Chris to bude vyplňovat,když nás přihlásila :D

6 Beatricia Beatricia | Web | 28. října 2011 v 19:37 | Reagovat

Děkuju ti za návštěvu. Jsem ráda, že se ti moje vějířky líbí. Byla to obtížná a zdlouhavá práce, ale mě hrozně baví. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill