Listopad 2011


Fler - Erst Ghetto, Dann Promi

10. listopadu 2011 v 20:19 | ♥ Christina Kaulitz ♥ |  Fler
K tejto piesni žiadny komentár, pretože je fakt úžasná..♥


Nový článek

10. listopadu 2011 v 20:16 | ♥ Christina Kaulitz ♥ |  Fler

Fler pravým menom Patrick Losensky (* 3. apríla 1982, Berlín) je nemecký rapper. Používa aj pseudonym Frank White.

Život

Patrick vyrastal bez otca v západnom Berlíne. V škole kopil jeden problém za druhým, či už v prospechu alebo v správaní. Jeho problémy sa dostali tak ďaleko, že sa v pätnástich rokoch dostal na psychiatrii. Počas pobytu v liečebni sa začal učiť na maliara-dekoratéra. Fler sám seba popisuje ako hyperaktívneho. Kariéru rappera začal, pretože sa chcel vyhrabať z dlhov a odpútať od polície.

Nevada Tan - Vorbei

10. listopadu 2011 v 19:55 | ♥ Christina Kaulitz ♥ |  videá Panik

Úžasná pieseň, ako fakt.. milujem juu :)

Vtipy o TH :D

10. listopadu 2011 v 19:39 | ♥ Christina Kaulitz ♥ |  info a news
dúfam že sa teraz nenaštvú fans TH..:D ale ja som sa pri niektorých fakt slušne zasmiala..:D je to skôr od anti Tokio Hotel..:D ale tak každý si urobte na to svoj názor :)

Zkouška u Tokio Hotel. Kluci hrají jejich hit DDM. Najednou všichni zastaví, podívají se na bubeníka Gustava a reptají: "Hej, nemůžeš držet alespoň trochu tempo?" Nato Gustav rozčíleně: Co by mělo být s mým načasováním? Já hraju dokonce rychleji než vy!"
Jde Tom po ulici a potká kamáráda Andrease ten Tomovi ukáže jednu holku v časopise a ptá se ho jak se mu líbí Tom:je mi nějaká povědomá ale je to kus jak se jmenuje?Andreas na Toma vykulí oči a řiká to je tvuj brácha Bill s novym účesem.
Tokio Hotel se rozhodnou,že pojedou do Španělska.Gustav tedy říká-mě říkejte de Gustav,Georg říká-mě říkejte de Georg ,Tom-mě říkejte de Tom.Bill se zamračí a na všechno řekne - Kluci já s váma nikam nejedu!!!!!!!!!!
Přijde Bill do tetovacího studia... Bill: Dobrý den, děláte tady na čůráky autíčka?? Tatér: Ano, a jakou barvu?? Bill: Mě to je jedno .Stejně s tím budu jezdit jen do prdele....
Příjde Tom za tátou a ptá se: Tatí, co to je šukání, co to znamená šukat? T: No tak Tome, už jsi dost veliký, tak Ti to vysvětlím a ukážu. Maminko pojď sem! Maminka přiběhne a táta jí poručí, aby si roztáhla nohy. Maminka roztáhne a tatínek praví: Vidíš tady tu dírku co má maminka, tak se dívej! Rozepne si kalhoty a uz jede na mámě. Za chvíli příjde Tomovo mladší brácha Bill a ptá se co to tatínek s maminkou dělají. Šukají Billíčku, šukají,praví. A co to je šukání? ptá se dál Bill. Tak já Ti to ukážu, povídá Tom a ukazuje: Vidíš tady tu dírku co má tatínek? Tak se dívej ...
Ve vaně se koupou dva Kaulitzové,Tom říká Billovi:
"Drž se, vypouštím vodu!"
Kolik Kaulitzů se vejde do nákupního košíku?
-Žádnej vždzcky propadnou dírkama!

Bill se ptá Toma: ,,Jaká byla ta včerejší párty?" Tom: ,,Úplně liduprázdná. Kdybych našel svoje kalhoty, přišel bych dřív...."

-"Bille! Neschovávej se za tou jehlou!"
"Ne, my s Tomem nevylezem!"

-Kolik je na světě Kaulitzů? 65 kg.

Povídají si dve kámošky a jedna z toho je exmilenka Billa:,,tak ti reknu že já jsem s Billem prišla o svou panenskou blánu naprosto bezbolestne.."ríká první...,,a jakto prosimte?"..ptá se ta druhá...,,no protože jak ho na me Bill vytáhl tak mi praskla smíchy"! // tak tento vtip ma naprosto dostal :D:DNašla som aj báseň o nich.:D alebo čo to je..:D

První a jediná láska pro oba!!
Nastal obrovský zlom,jednu kundičku spatřil Tom. "Bille to je ale Kunda, líbí se mi její bunda"..Bill: "Dělej Tome klusej za ní,vem tu bundu krásné paní"..hop,hop,klus,Tom je u ní,ten má ale vkus!! Je to kunda jako prase,Tom se zamiloval zase!!..Tom:"Ahoj koťě jak se máš,doufám že mi brzo dáš!"..Kunda: "Neboj brouku dám ti hned,ať však ví to celej svět!" ..Tom zavolal novináře a dělali to u polštáře! šuk sem,šuk tam,líbilo se,avšak něco povedelo se!! Kunda jménem Terinka,čeká teď dvě miminka..z Toma bude fotr a z Billa je kmotr..Terezka však řádí dál,donutila Billa aby mu taky stál..zase šuk sem,šuk tam,znova a zas,Tom Billa drží za ocas!Tom:"já odejdu do Erka a co nevidím - nahatá je tu Terka"-..Bill:"Sem si to s ní rozdával a na tě přitom nadával".. je to v háji,nejsou v ráji..Terka je zas vtom a otcem je Bill i Tom.. Od té doby uplynula hodinka a z Kaulitzů je teď šťastná rodinka.......

Som späť :D

10. listopadu 2011 v 19:16 | ♥ Christina Kaulitz ♥ |  ♥ Denníček ♥
Ahojte :D ,

som späť viac menej..:D k ff-kám.. Elevator je viac menej dokončený..ešte kúsok a buď dneska..alebo zajtra dám na blog.. potom by som chcela zablahoželať MK k jej 17 narodeninám, všetko najlepšie, veľa zdravia šťastia lásky aa veľaa ako sa tu u nás hovorí ..:D veľa sexu..:D:D ale nie..:D na to máš ešte čas!! :D ségro moje..:D no pokúsim sa v dohľadnej dobe sa pokúsim niečo pridať na blog..:)

Vaša adminka ♥ Christina Kaulitz ♥

Saving Abel-Addicted

10. listopadu 2011 v 18:06 | MK |  oblíbená hudba
Protože tohle je jedna z písní,kterou teď často poslouchám.


price The truth

10. listopadu 2011 v 17:09 | MK |  Timo fotky

zdroj:zde

1 twc obraz

10. listopadu 2011 v 17:03 | MK |  twc foto
:)

Platonic love 9

9. listopadu 2011 v 19:41 | MK |  Platonic love
Platonic love 9

Bill:
Připravím si horkou lázeň a do ní nasypu trochu drahé koupelové soli.Potřebuji se z toho dnešku trochu vzpamatovat.
,,Bože!Vůbec jsem nedoufal,že zrovna on se tam objeví.Ztratil jsem už veškeré naděje,že bych jej mohl někdy vidět.Avšak přece…"Pomalu zastavím kohoutek a svlečený vlezu do vany.Všechny buňky mého těla se uvolní.
Moje myšlenky,ale stále utíkají k Tomovi.Poslední dobou jsem vlastně nemyslel na nic jiného.
,,Hm,možná by z toho mohlo něco být?Nebo spíš ne,myslím,že to pro něho nic neznamenalo a je naivní doufat ve vztah.Ostatně nevypadá na to,že by se chtěl vázat."Přemýšlím dál.
,,Nebudu nad tím zatím uvažovat.Dám tomu volný průběh,ale sblížím se s ním trochu.Třeba mu budu aspoň sympatický.Nadbíhat někomu nebo nedej bože se vnucovat.To není můj styl."Ušklíbnu se,vezmu žinku a řádně do ní vykydnu sprcháč a pečlivě se namydlím.
Všecko potom ze sebe spláchnu.
Umytý si to šinu do postele.,,No zítra mám velký den.Musím jít spát brzo."Napadne mne.Natočím si budík a brzy potom propadnu do říše snů.

Ráno:
Tom:
Probudím se celkem brzo.Většinou to tak je,když jsem nervní,že má být něco nového,jako nový člen jsem měl poskytnout rozhovor pozítří a dnes jsme měli jít zkoušet.Hodím na sebe co nejlepší oblečení.Nechci vypadat na první zkoušce,jako šupák.Né,že bych tak jindy vypadal,ale měl jsem jedny takové hip-hop kalhoty,které byly trošičku schválně děravé,tak ty radši nechám doma.Když konečně najdu vhodné kalhoty a vyberu co nejlepší tričko,spodní prádlo atd.Tak si sjedu po zábradlí do předsíně a houpavou chůzí rovnou do kuchyně.
Zjistil jsem,že otec ještě spí a tak si vytáhnu mléko a cornpops.Misku udělám vrchovatou a trošku poleju mlékem.Ještě si postavím vodu na kávu a začnu do sebe cpát cereálie.
Během chvilky to mám v sobě,takže,jako vždy budu kávu pít ne k tomu,ale až potom.Zaleju si rozpustnou kávu a trochu cvrknu mléka.Přidám ještě dvě lžičky cukru a myslím,že jsem spokojený.Usrkávám ze svého hrnku a vychutnávám si každý doušek.
Napadne mne,že bych mohl zavolat Billovi a nasměrovat je,kde bydlím.Vytočím tedy číslo a se srdcem až v krku vyčkávám.
Po chvíli se na druhé straně ozve Billův hlas.
,,Ahoj Tome,promiň včera jsme se tě nějak nestihli zeptat,kde bydlíš,kdyžtak mě nasměruj a kluci přijdou potom.Georg totiž beztak zase zaspí.Já jim to pošlu v sms.
,,Jo jasně…"Nadiktuji mu adresu a vrátím se zpět ke svojí kávě.
Začínám litovat,že jsem souhlasil s tím být s ním chvíli o samotě.,,Ne budu to muset nějak přežít."
Hodím si tedy nohy na stůl a vyčkávám.

Asi po hodině nebo nějak tak se ozve zvonek u dveří.Loudavě se vydám otevřít a málem mi vyrazí dech Billův vzhled.Vypadal totiž naprosto skvěle.
,,Ech sluší ti to…"Vypadne ze mě.
,,A děkuju.Tobě taky."Oplatí mi a projde s úsměvem kolem mě.
Zavřu za ním dveře.
,,Máte to tu pěkné."Skloní mi další poklonu.
,,Jo díky,takové trochu obyčejné.Myslím,že ty máš asi trochu lepší apartmá."
,,Ne je to skoro,jako u mamky doma.Líbí se mi tu.Je to takové domácké.Ano to je to slovo!"
,,Nevyzouvej se!"Povídám,když vidím,že si začal rozšněrovávat boty.
,,Ok"
Trochu rozpačitě se odmlčím.Přemýšlím,jak bych na něj nejlépe nepůsobil,jako nějaký vesnický křupan,protože v porovnání s ním a jeho osobou byl náš dům ošklivá chatrč.
,,Chceš ukázat kuchyň?"Do svého pokoje nemám odvahu ho vzít,protože tam je to,jak po výbuchu atomovky.
,,Jo jasně.."Povzbudivě se na mne zadívá.
,,Ok,t-tak pojď za mnou."Vypravím ze sebe.,,Bože připadám si,jako Andy."
Nechám ho projít,jako prvního.
,,Tak tady máme naší linku.Tady je kuchyňský stůl.Většinou tam sedím jen já,nebo jen táta,protože často pracuje.Tady máme pár takových obrázků aut,které jsem maloval,jako malý."(se divím,že je táta nesundal).A jinak jsou tu takové ty již klasické věci,kdyžtak jestli,tak se posaď a nechceš něco k pití?"
,,Né díky.Máte to tu moc pěkné."
,,Jo děkujeme."Usadím se naproti.
,,A co tvoje máma?Bydlí tu?"Optá se mne.
,,Ne naši jsou rozvedení.Už je to dlouho co jsem jí viděl naposledy a co mi psala."Pokrčím rameny.
,,Aha já taky neviděl dlouho tátu.Mám druhé příjmení po nevlastním otci.A sourozence máš?"
Moc se mi nelíbí,že se mě vyptává na citlivé téma.Nerad o tomto mluvím.
,,No myslím,že nemám.Mamka mi o žádným nepsala."
,,No já mám prý bráchu,ale mamka o tom taky moc nemluví,tak nevím ani,jak se jmenuje a kolik mu je,ale bych jej vyhledat až budu plnoletý.
,,To bych ti přál."
,,Díky"Na chvíli se odmlčel a já čekal,že už nepřijdou další nepříjemné otázky,ale pletl jsem se.
,,Ty Tome proč…"Nestihne to doříct,protože se mu na stole roztančí mobil.

Nalič a obleč Billa

8. listopadu 2011 v 21:47 | MK |  info a news
Tak jsem narazila na jednu takovou hru.Tady můžete nalíčit a učesat Billa,když se budete nudit.No výhoda je,že mu můžete dát opravdu cokoliv chcete :D


MK se dožívá 17 let

8. listopadu 2011 v 18:43 | MK |  MK
Tak dnes je ten šťastný den.Dnes jsem již 17 let na světě.No jo jsem stařena :DD,ale je fakt že se necítím vůbec nijak dospěleji nebo zkušeněji.
Myslím,že dítě budu svým způsobem asi stále a to je dobře.Vzpomínám si,jak jsem coby 10 letá a 9 letá holka chtěla,aby mi bylo tak 16-15.Pak když mi tolik bylo,chtěla jsem,aby mi bylo 18 a teď bych nejradši byla zase děcko,ale základku bych znovu dělat nechtěla.
Jinak moc díky všem co si na mě vzpomněli a popřáli. :))


Tarja animačky

7. listopadu 2011 v 18:26 | MK |  Tarja-fotky
LOL - Tarja a Emppu
er


New dess

6. listopadu 2011 v 20:29 | MK |  MK
Moc děkujeme Mily za dess a ikonku .Je krásný moc se mi líbí i ikonka.Snad se líbí i Chris :))

Fler info

6. listopadu 2011 v 17:11 | mk |  Fler
Je nejmladší ze členů Aggro Berlin. Aggru se upsal v roce 2003. Jmenuje se Patrick Decker, nebo Patrick Losensky (Losensky se jmenuje jeho máma) a narodil se 3. 4. 1982 v Berlíně. Těžké dětsví se hodně podepsalo na jeho hudbě. Vyrostl, aniž by poznal svého otce, ve škole měl problémy kvůli chování a v 15 letech se dostal na psychiatrii. Rapová kariéra pro něj znamená útěk od kriminality a finančních potíží. Jeho první singl Agroberlina dosáhl v chartech 59. místa. Na konci roku 2004 se postaral svou odpovědí na Eko-Freshův track Die Abrechnung o velký rozruch. Dosáhli akorát toho, že se o ně začaly zajímat média a jednalo se o jejich zakázání...ačkoliv možná jim právě o toto šlo? V srpnu 2005 mu hrozila až dvoleté vězení, protože ho chytli při sprejování. Nakonec z toho vyvázl pouze s pokutou 5000 euro.
Jeho první sólový album vyšlo 1. května 2005 a jmenuje se Neue Deutsche Welle. Pochází z něj singl Neue Deutsche Welle 2005, kde se objevují samply z Falcova Amadea. Fler má na sobě v tom klipu mikinu s Falcovým obličejem

Gustav-animky

6. listopadu 2011 v 17:04 | mk |  Gustav
tak tady poslední nemá chybu.Já se úplně bojím :D


Překročily jsme 2000

5. listopadu 2011 v 19:36 | mk and chris |  MK
Tak tohle super!Normálně jsme dnes překročily 2000 návštěvnosti.Je to úžasný,i když to není ještě úplně značka ideál,ale snad se to ještě zvětší.Moc děkujeme stálým návštěvníkům,těm co komentují ff a jiné články.Nejvíc mě vždycky potěší koment u nějaké ff,protože takto aspoň vím,že to někdo čte a že to má aspoň trochu úspěch.
Jinak,ale fakt děkujeme :)))

Sina-foto

5. listopadu 2011 v 17:45 | mk |  S!naToll!q
Designed by Crazy.DE.Bill