3.Světová válka

9. února 2012 v 11:14 | mk |  3 Světová válka
Takže tohle je něco na způsob nové ff.Vlastně ani nevím,jak mě tohle téma napadlo.No snad se to aspoň trochu uchytí.Příjemné počtení.


III. Světová válka 1 díl(2007)
Mladá dívka se krčila u stromu v lese,znala tyhle místa,protože často tudy chodívala s kamarádkou,kterou odvezli do otroctví.Celá tahle válka začala vzbouřením mužů v Číně,kvůli nedostatku žen.
Mohli za to jejich předkové,kteří zde zavedli zvyklosti,že posvátnější je chlapec a když se mladé Číňance měla narodit dívka,většinou šla na potrat.Nyní se muži vzbouřili a vydali se pro opačné pohlaví do jiných zemí.Malé holčičky si brali na výchovu a kolem patnácti let je provdali za nějakého ze své rasy.
Já jakožto dvanáctiletá dívka jsem sice měla podle pravidel na vdavky čas,ale i když jsem se nedostala do jejich rukou,tak sedím někde v lese a nevím vůbec,kde jsou naši.
Povzdechnu si,do tváří mě šlehal mrazivý vítr a les šuměl tajemnou písní smrti.Skrčím víc nohy k sobě a zabalím se do svojí zelené bundy.Hnědé vlasy mi lehce zakryly obličej a lechtaly mne pod nosem.
Dnes mám nachozeno neuvěřitelné množství kilometrů.Pořád se snažím najít nějaký úkryt ke spánku,ale bohužel bez úspěchu.
,,Andreo,tady nemůžeš spát!Tady bys zmrzla!"Povídám si v duchu sama pro sebe.S obtížemi se zvednu a vykročím.Jde to opravdu hrozně,ale aspoň,že stojím.
Vrávoravou chůzí jdu vpřed.Pod nohami mi šustí listí.Najednou však kromě svých kroků uslyším i cizí lidi,jak mluví čínsky a právě v té chvíli vyčerpáním padnu k zemi.Mlhavě vidím jednoho Číňana,jak se ke mně sklání.Vzápětí však uslyším prudké zasvištění nějakého ostrého předmětu a muž padnul vedle mne na zem.
Z keře vyšel černovlasý mladík s podmalovanýma,ale krásnýma očima.Bez jediného slova mě vzal a odnesl někam ke stromu.Chvíli mne položil a vykotlaný strom zakrytý pouze silným kusem kůry otevřel.Vzal mne zase zpátky a položil na jednu z dek,které ve stromě byly a pečlivě mě přikryl.Podpálil kopu nasbíraného dřeva a za chvíli již byl ve kmeni krásně teplý vzduch.Mladík ještě zatarasil vchod a sedl naproti mně a ohříval si nad plameny ruce.
,,Kdo jsi?"Zeptám se unaveně.Oči se mi zavíraly,ale nechci spát.
,,Jsem Bill,měla by sis odpočinout a najíst se.Tady máš rohlíky,pár jsem jich stihnul koupit ve městě."
Okamžitě ožiju a začnu se cpát rohlíky,které mi v momentě dodaly energii.Při jídlu začnu okamžitě vyzvídat.
,,Odkud jsi?"
,,Tady z Loitsche,snažím se najít bratra a mamku.Chtěl se s ní oženit jeden z těch šikmookých."Odpoví zhnuseně.
,,A kolik je ti let?"Optám se zájmem.
,,Je mi 17 a kolik je tobě."
,,12 takže jsi odemně o 5 let."Připadalo mi to skvělé,že je to tak málo,protože se mi moc líbil.,,Je mi trochu zima.Jsem ještě prochladlá zevnitř."Byla to pravda vevnitř se stále třesu,i když už nevím jestli je to zimou nebo tou zvláštní atmosférou.
,,Lehnu si dnes za tebou ok?"Odpoví se lehkým úsměvem.
Horlivě přikývnu.
Bill ulehnul vedle,já se samozřejmě hned stulila, i když jsem chtěla být vzhůru jeho vůně mne ukolébala.Pramínky jeho vlasů mi spadaly lehce na obličej a uklidňovaly mne.
Upadám do říše snů.
Tom:
Právě se vracím ke své přítelkyni.Je to milé děvče.No spíš žena,protože je o 6 let starší.
Otevřu dveře do jejího bytu.
,,Zlato už jsem tu!"Křiknu do místnosti.Nic se však neozvalu.Vejdu tedy do kuchyně a nejradši bych z ní zase vyšel.Ta děvka si to tam rozdávala s nějakým šikmookým!
Na nic se dlouho nerozmýšlím a nasraně prásknu dveřmi.Nebyl jsem smutný,spíš naštvaný,ale zklamaný vůbec.
,,Tomi lásko počkej!Vysvětlím ti to!"Slyším jí ještě křičet.
,,Víš co!Nikdy jsem tě nechtěl a ani tě nechci!Hnusíš se mi!"Pozvednu prostředníček a ráznou chůzí si to štráduji ven.
,,Stejně jsem jí nemiloval."Pomyslím si, i když mnou cloumá trochu vztek.,,Budu muset najít Billa a zprovoznit vybitý telefon."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill