Elevator 12

10. června 2012 v 19:58 | MK |  Elevator
Elevator 12
Drew:
Uběhlo pár dnů od doby co jsem byla na soutěži.Dnes se měla uskutečnit dlouho očekávaná zkouška na klip.Jsem nervózní,jako nikdy předtím.Nejen z toho,abych nezklamala,ale také z toho,jaké to bude až uvidím Chris.Mám strach,že se na té zkoušce vzájemně pozabíjíme.
Tyhle svoje obavy jsem svěřila nové kamarádce Vanesse,která se mě nyní snaží pořád povzbuzovat,abych byla prostě jednou v životě průbojná.
Již předem mám nachystané věci.Hodím je proto na sebe.Vlasy svážu do culíku.Vezmu ještě nějaké věci a pomalou chůzi jdu vstříc novým zážitkům.
V autobuse si vytáhnu mobil se sluchátky,které si strčím do uší a pustím svou oblíbenou písničku od Eminema Space a bound.Tahle písnička ve mně vyvolává jeden zvláštní pocit.Musí být hezké prožívat takovou lásku,i když s tímto nemám moc zkušeností.Vlastně vůbec nikdy jsem nebyla zamilovaná,protože své bývalé partnery jsem měla většinou spíš ráda a vlastně jich nebylo mnoho.
Z mého zamyšlení mne probere až příslušné jméno zastávky na ceduli.Rychle se zvednu a vystoupím.Stihnu to tak tak,řidič již chtěl zavřít.Při pohledu na mobil zjistím,že mám ještě spoustu času.Chvíli jen brouzdám uličkami,ale po chvíli mě to přestane bavit a loudám se do studia.Blbý,že brácha nebo nějaká moje dobrá známá nemohla jít semnou.Takto přijdu o půl hodiny dřív než začnou chodit ostatní.No doufám,že to nebude vadit.
Po několika metrech stanu před velkou budovou,kde již kempují bývalé fansky skupiny TH,jejiž oblíbenec byl právě Tom.Nebylo jich sice mnoho tak 8-10,ale pár přece jen ano.Nejistě proklouznu kolem nich a jdu směrem ke vzchodu,kde stojí něco,jako ochranka.
,,Dobrý den jmenuji se Drew a jdu na zkoušku nového klipu,jako tanečnice."
,,Máte pozvánku?"
,,Ano tady"Chvíli se přehrabuji v tašce až vytáhnu papírek s pozvání.
,,Dobrá mužete jít."Otevřeli mi a nechali mne projít.Stanu v obrovské hale.Stěny byly bílé,podlaha pečlivě vyleštěná a kolem postávalo jen několik málo tanečnic.Většinou tu,ale byly spíše Tomova osobní maskérka,nějaké stylistka,managér a pár dalších lidí z týmu.Musím uznat,že to tu vypadá skvěle.Sednu si na nejbližší židli a rozhlížím se kolem.Jsem nervní,jak v čekárně u doktora.Ne opravdu už jen to,že jsem tady s týmem je silný zážitek.
Bill:
Dnes celý den lítám a navrhuji nový model.Snažím se co nejvíc pracovat,jen abych nemyslel na Toma.Slyšel jsem,že je to slavný rapér.Hodilo se to k němu vždy se o tohle zajímal a konečně rozhodoval sám za sebe.Nikdy nezapomenu na slova,která mi vpálil v rozhořčení do očí.Oba dva jsme v té době byli přepracovaní a podráždění,takže takové menší spory nebyly vzácné,ale po deseti minutách se to mezi námi vždy urovnalo a my zase byli nejlepší přátelé.Jenže ten den to Tom opravdu přehnal.
**************************flashback**************************************
Dneska můj brácha chodí celý den po studiu a chová se,jako blázen,každého posílá někam.Viděl jsem na něm,že je unavený.Potřeboval mít chvíli soukromí.Ostatně tuto temnou část slávy snášel hůř než já.
,,Děje se něco?"Optám se ho,když už nejméně po desáte projde kolem pohovky ve studiu.
Chvíli trvalo než mi odpověděl.,,Nic nech mě teď být, prosím."Dodá a přemístí se do křesla,kde unaveně složí hlavu do dlaní.Věděl jsem,že je lepší ho nechat,tak raději ustoupím a věnuji se své práci v podobě psaní textů.
,,Přemýšlel jsem nad svým postavení v kapele."Zvedne ke mne Tom svůj čokoládový pohled.
,,Hm a k čemu si došel?"Zkousnu malinko fixku,kterou držím v ruce.
,,Prostě neber si to ve zlým,ale všude propagují jenom tebe a já jsem až ten druhý z dvojčat Kaulitzových."
,,Aha takže žárlíš."
,,Ne jen mě to prostě štve,zdá se mi to nespravedlivý vůči mě a Géčkům.To je pořád samé Bill Bill Bill,billova skupina a prostě všechno se v kapele točí jen kolem tebe!
,,Ale to je pochopitelné!Já jsem frontman skupiny a navíc nemáš tak mizerný postavení.Máš víc holek!"
,,Kdysi jsem se tím uklidňoval taky,ale začíná mě to štvát.Všechno se točí kolem tebe. U nás doma to tak ostatně bylo taky.Podle mě se z tebe stal normální arogantní egoistickém hajzlík.Každý vidí,že bereš ohledy jen na sebe,protože když po tobě chtěl Geo,aby si ho podpořil neudělal si to!Pak si slíbil něco fanynkám a chtěl ses na to klidně vykašlat!"
,,Cože?Tak tohle si podělal!Já řekl,že za mnou může dojít!A nevím co si tu hraješ na pána spolehlivého a spravedlivého,když chce po tobě někdo radu,tak nejsi schopný mu dobře poradit!Hele prostě víš co!Rozhoduj si tedy za sebe,jak si přeješ,můžeš si nechat kapelu,náš dům,prostě všechno….Já odcházím z domu,kapely z téhle země a ty si tu můžeš rozhodovat!Zdar!"
S tím se otočím a s hlasitým dupotem odejdu z místnosti.Jako první začínám balit věci ve studiu,pak si ještě sbalím doma a s kufrem v ruce odcházím.Mezi dveřmi mě ještě zarazí Tom.
,,Promiň Billi,nechci abys šel."Sklopí pohled k zemi.
,,Na to už je trochu pozdě,ještě stihnu zahlídnout,že má Tom na krajíčku.Nejspíš,jak zamnou zaklaply dveře to obrečel.Pak mi několikrát volal a já byl dlouho uražený, pak už jsem se nějak nemohl vrátit,i když mi Tom asi tak dva roky psal a volal denně."
***********************konec flasbacku***********************************
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill