info a news

Vyjádření k Billovu tetování

10. února 2012 v 12:23 | mk
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Takže většina z vás asi ví,že Bill má nové tetování.Původně jsem se k tomuto tématu nechtěla moc vyjadřovat,abych se nedostala do sporu s někým komu se to líbí,ale jak jsem tak jednotlivě projížděla blogy,tak mi to nedalo a musím k tomu taky něco říct.Je fakt,že když jsem to viděla tak jsem čekala cokoli,ale tohle fakt ne.Nejen že to místo je takové poněkud...ehm...příliš originální,ale ještě to zakrývá Billovu pěknou ruku což je škoda.Celkově,jak jsem psala v minulém článku o jeho novém vzhledu,tak mi jeho new look moc nesedí.Jasně nosit si může co chce,nikdo mu to nezakazuje a rádi ho budeme mít i tak,ale opravdu nevím co ho k takovým změnám k horšímu vede?
LA,chce držet krok s ostatními celebritami tam?,osobní problémy nebo prostě jenom období šílenosti vážně nevím.Některé holky na Alien wallu tvrdí,že se jim to líbí.Nevím možná se jim to opravdu líbí,ale spíš je to podle mě tak,že prostě nechtějí Billa urazit a chtějí být na něho hodné.V tomto se jim zase nedivím.
Jen se modlím,aby nenapadlo i Toma se začít takto měnit.Doufám také,že oželíte fakt,že semka nebudu cpát Billovi new fotky a v povídkách nebudu popisovat new look,protože by to tam zkrátka nesedělo...Jinak už vůdči novému stylu,případným new piercingům nebo dalším jeho tetováním,které možná budou hned po tady tomto se nebudu vyjadřovat.
PS:Vím,že tu teď začnou lítat komenty jakože tomu nerozumím,že je to krásné atd.Jasný nemusí semnou někdo souhlasit,jen říkám svůj názor a poslouchat je budu dál.

Tom má asi new pierc

26. prosince 2011 v 20:01 | MK

Je mi celkem jasné,že to hodně lidí ví,ale pro ty co to neví tak si Tom dal druhý pierc do rtu.Ostatně nedovedu si ho s tím představit,ale tak uvidíme mno...

Vtipy o TH :D

10. listopadu 2011 v 19:39 | ♥ Christina Kaulitz ♥
dúfam že sa teraz nenaštvú fans TH..:D ale ja som sa pri niektorých fakt slušne zasmiala..:D je to skôr od anti Tokio Hotel..:D ale tak každý si urobte na to svoj názor :)

Zkouška u Tokio Hotel. Kluci hrají jejich hit DDM. Najednou všichni zastaví, podívají se na bubeníka Gustava a reptají: "Hej, nemůžeš držet alespoň trochu tempo?" Nato Gustav rozčíleně: Co by mělo být s mým načasováním? Já hraju dokonce rychleji než vy!"
Jde Tom po ulici a potká kamáráda Andrease ten Tomovi ukáže jednu holku v časopise a ptá se ho jak se mu líbí Tom:je mi nějaká povědomá ale je to kus jak se jmenuje?Andreas na Toma vykulí oči a řiká to je tvuj brácha Bill s novym účesem.
Tokio Hotel se rozhodnou,že pojedou do Španělska.Gustav tedy říká-mě říkejte de Gustav,Georg říká-mě říkejte de Georg ,Tom-mě říkejte de Tom.Bill se zamračí a na všechno řekne - Kluci já s váma nikam nejedu!!!!!!!!!!
Přijde Bill do tetovacího studia... Bill: Dobrý den, děláte tady na čůráky autíčka?? Tatér: Ano, a jakou barvu?? Bill: Mě to je jedno .Stejně s tím budu jezdit jen do prdele....
Příjde Tom za tátou a ptá se: Tatí, co to je šukání, co to znamená šukat? T: No tak Tome, už jsi dost veliký, tak Ti to vysvětlím a ukážu. Maminko pojď sem! Maminka přiběhne a táta jí poručí, aby si roztáhla nohy. Maminka roztáhne a tatínek praví: Vidíš tady tu dírku co má maminka, tak se dívej! Rozepne si kalhoty a uz jede na mámě. Za chvíli příjde Tomovo mladší brácha Bill a ptá se co to tatínek s maminkou dělají. Šukají Billíčku, šukají,praví. A co to je šukání? ptá se dál Bill. Tak já Ti to ukážu, povídá Tom a ukazuje: Vidíš tady tu dírku co má tatínek? Tak se dívej ...
Ve vaně se koupou dva Kaulitzové,Tom říká Billovi:
"Drž se, vypouštím vodu!"
Kolik Kaulitzů se vejde do nákupního košíku?
-Žádnej vždzcky propadnou dírkama!

Bill se ptá Toma: ,,Jaká byla ta včerejší párty?" Tom: ,,Úplně liduprázdná. Kdybych našel svoje kalhoty, přišel bych dřív...."

-"Bille! Neschovávej se za tou jehlou!"
"Ne, my s Tomem nevylezem!"

-Kolik je na světě Kaulitzů? 65 kg.

Povídají si dve kámošky a jedna z toho je exmilenka Billa:,,tak ti reknu že já jsem s Billem prišla o svou panenskou blánu naprosto bezbolestne.."ríká první...,,a jakto prosimte?"..ptá se ta druhá...,,no protože jak ho na me Bill vytáhl tak mi praskla smíchy"! // tak tento vtip ma naprosto dostal :D:DNašla som aj báseň o nich.:D alebo čo to je..:D

První a jediná láska pro oba!!
Nastal obrovský zlom,jednu kundičku spatřil Tom. "Bille to je ale Kunda, líbí se mi její bunda"..Bill: "Dělej Tome klusej za ní,vem tu bundu krásné paní"..hop,hop,klus,Tom je u ní,ten má ale vkus!! Je to kunda jako prase,Tom se zamiloval zase!!..Tom:"Ahoj koťě jak se máš,doufám že mi brzo dáš!"..Kunda: "Neboj brouku dám ti hned,ať však ví to celej svět!" ..Tom zavolal novináře a dělali to u polštáře! šuk sem,šuk tam,líbilo se,avšak něco povedelo se!! Kunda jménem Terinka,čeká teď dvě miminka..z Toma bude fotr a z Billa je kmotr..Terezka však řádí dál,donutila Billa aby mu taky stál..zase šuk sem,šuk tam,znova a zas,Tom Billa drží za ocas!Tom:"já odejdu do Erka a co nevidím - nahatá je tu Terka"-..Bill:"Sem si to s ní rozdával a na tě přitom nadával".. je to v háji,nejsou v ráji..Terka je zas vtom a otcem je Bill i Tom.. Od té doby uplynula hodinka a z Kaulitzů je teď šťastná rodinka.......

Nalič a obleč Billa

8. listopadu 2011 v 21:47 | MK
Tak jsem narazila na jednu takovou hru.Tady můžete nalíčit a učesat Billa,když se budete nudit.No výhoda je,že mu můžete dát opravdu cokoliv chcete :D

TH-nové songy?

23. října 2011 v 21:14 | mk
Tak jsem na internetu narazila na videa s akustickými písněmi.Nevím jestli jsou oficiálně jejich,ale je to docela zajímavý a já jsem napnutá,jak malý kaťata,jaký bude new album

Vyjádření k Billovu new vzhledu

16. října 2011 v 12:48 | mk
(Tak tohle je pouze můj názor a né každý semnou musí souhlasit)

Jistě všichni víte o Billově new vzhledu.Někomu se to zamlouvá,někdo jeho new vzhled nemůže ani cítit,někomu je to jedno.Hodně píšu k článkům tohoto typu na jiných blogách,že se to dá vydržet a že to ujde a není to tak hrozné.Psala jsem to i proto,že existují lidi,kterým se to líbí a kteří v tom Billa podporují.
Nikomu neberu jeho názor nebo za to Billa neodsuzuju.Nevypadá to přímo příšerně,ale můj názor prostě je,že předtím to bylo lepší.Ty černé vlasy mu prostě dodávaly ten tajemný vzhled,který díky té blond už trochu ztratil.Připouštím,že mi ten starý Bill chybí a doufám,že se tohle nepromítne na novém albu a nezmění se styl hudby.Opravdu nechci,aby TH byli nakonec Dance kapela.
Nechci,abyste si to někteří vyložili tak,že krituzuji Billův vzhled a psali tady řeči typu,že mi do toho taky nikdo nekecá a kdesi cosi.Neříkám,že se Bill stal timto hnusný nebo odpudivý,ale prostě mi chybí to kouzlo,které měl pouze s černými vlasy.
Ta křehkost co tam byla dřív se vytratila.Jo dospěl hodně rychle,ale prostě blond vlasy,strniště a pierc v nose mi k němu prostě nějak nejdou.Tedy ten pierc se dal překousnout,když tento borec byl černovlasy.
Bill je svým způsobem trochu chameleon a za těch skoro 6 let co je poslouchám a vyrostla jsem na nich mě vždycky dokázal jeho vzhled mile překvapit a doufám,že až Bill dotočí s Tomem ten film,tak se vrátí ke staré barvě a bude to zase ten starý kluk co býval kdysi a když ne,tak nevadí.Tím,že má teď Bill svoje šílené období pro mě TH nekončí a rozhodně se kvůli tomu,že mi byl bližší Billův starý look nevzdám celé kapely.Tohle je jen můj názor a nikomu ho nenutím a pro porovnání sem dávám fotky nové a staré a v anketě můžete hlasovat,kde vypadal lépe :).
starý look

new look:
U této fotky platí ta se strništěm pro porovnání :)

PS:Doufám,že Toma nenapadne přebarvit se na růžovo nebo na rezavo... :D

Vše nej Gusťo :)))

8. září 2011 v 10:09 | MK and Chris
Stejně tak,jak jsou starší Kaulitz twins,tak i Gustav má už 23 a já mu přeju vše nej.hodně štěstí,zdraví,lásky,dlouhých let no prostě tak co se přeje.No a rozhodla jsem se udělat mu video až přijdu domů :)),ale obrázek mi bude muset udělat nejspíš Chris.Jestli to zmákne,protože na diplomky a jiné vymoženosti nemám programy.
 
 

Reklama
Designed by Crazy.DE.Bill